Mesaj gönder
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Maggie

Telefon numarası : +86-18078813290

Naber : +8618078813290

Free call

Özel Kraft Kağıt Torba

August 20, 2020

hakkında en son şirket haberleri Özel Kraft Kağıt Torba

Kullanımları uzaklaştırmak için uygun ekonomik çözümler düşünüldüğünde, insanlar genellikle ağır hizmet kraft kağıt poşetleri tercih ediyor.Bu yüksek kaliteli çantalar, ağır malzemeleri taşıyabilir ve dayanıklı performans sağlayabilir. Kraft çantalar, birçok taşıma veya saklama ihtiyacına uyacak şekilde çeşitli boyutlarda, ağırlıklarda ve şekillerde mevcuttur.Şık görünümü ve gelişmiş özellikleri ile artık tüketiciler tarafından geniş kabul görmektedir.

hakkında en son şirket haberleri Özel Kraft Kağıt Torba  0

Sağlam, taşıması kolay kraft kağıttan yapılmış toptan kraft kağıt torbalar.Bu, ağır malzemeleri paketlemek için dayanıklı ve kullanışlı bir çözüm sağlar.Kararlılığı ve tokluğu, malzemeyi daha uzun süre güvende tutar.

Farklı renk kombinasyonlarına sahip çevre dostu kağıt torba


Dayanıklı kraft kağıt poşetler genellikle çevreye özen gösterenler tarafından tercih edilmektedir.Bu modeller sarf malzemeleri ve geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır.

hakkında en son şirket haberleri Özel Kraft Kağıt Torba  1

Bunları ayrıca kahverengi ve beyaz dahil çeşitli renklerde bulabilirsiniz.Baskı modelleri de bazı üreticiler tarafından üretilmektedir.Günümüzde kahverengi kraft kağıt torbalar genellikle yüksek kaliteli görüntü sağlamak için kullanılmaktadır.Bazı şirketler artık bu kağıt poşetleri işlerinin reklamını yapmak için kullanıyor.Bunlar, ürün veya ürün hizmet duyurularıyla birlikte özel olarak basılmıştır.

hakkında en son şirket haberleri Özel Kraft Kağıt Torba  2

Bunlar, mevcut olan en yaygın çantalardan biridir.Çoğu departman mağazası ve bakkal bu çantaları kullanır.Basit kahverengi Kraft kağıttan yapılırlar ve genellikle başka bir kağıt tabakasıyla güçlendirilmiş alt köşebent ile birlikte gelirler.Kraft kağıt torbalar çok dayanıklıdır.Ancak, çantalar yıpranmadan önce birkaç kez yeniden kullanılabilir.Ayrıca, kraft kağıt torbalar çok kolay bir şekilde geri dönüştürülebilir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin