Mesaj gönder
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Maggie

Telefon numarası : +86-18078813290

Naber : +8618078813290

Free call
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.

Ambalaj ve Baskı Çözümleri Sağlayın Markanıza Değer Katın.

Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: Yison No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 15000000-20000000 Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Yison

Baskı ve Ambalaj Endüstrisinde 10 Yıllık Deneyim.

Çin'in Baskı ve Ambalaj AAA Sınıfı Kredi İşletmeleri.

Tüm Hammaddeler Çevre Koruma Standardına uygundur.

☆ Tasarımdan Teslime Tek Noktadan Hizmet Sunuyoruz.

10'dan fazla Teknik Uzman ve Kalite Kontrol Uzmanları.

en tatmin edici satış sonrası servis.

Geçmiş
Guangzhou Yison Baskı Co, Ltd, 2007 yılında kurulan AAA dereceli kredi kurumsal high end baskı ve çin'de ambalaj uzmanlaşmış. Kalite firmamız kültür, her zaman göre üretim is09001: 2008 kalite kontrol sistemi. Misyonumuz parlak bir gelecek için birlikte kazan-kazan işbirliği için sürekli ilerici değer forour müşteriler yaratmaktır.

                         

Hizmet
10 yılı aşkın ambalaj ve baskı deneyimi ile, özel bir ambalajın görüntü ve genel marka üzerindeki etkisini derinden anlıyoruz.Biz başarılı bir şekilde daha fazla müşterinin dünyanın her yerinden daha fazla üretim satmasına yardımcı oluyoruz. Ekibimiz pazarı anlar ve müşterilerimiz için ambalaj ve baskı çözümlerini belirler.Paketinizi daha üstün hale getirmeye ve sizi piyasadaki diğerlerinden ayırmaya yardımcı oluruz.
Yison ambalaj ve Baskı dahil olmak üzere tek elden hizmet sağlar: tasarım, baskı, üretim, el sanatları işleme ambalaj, nakliye ve satış sonrası servis.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve iyi hizmetimizle tüm dünyadaki müşterilerden güven ve kredi aldık.

Ekibimiz
200'den fazla profesyonel çalışandan oluşan mükemmel bir ekiple Yison, ihtiyaçlarınıza en uygun paketleme ve baskı çözümünü oluşturmanıza yardımcı olmak için özel paketleme ve baskı çözümlerinde size yardımcı olabilir. Konseptten uygulamaya, Yison tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak eksiksiz bir ekibe sahiptir.

Advance Equipme
Fabrikamız gelişmiş teknolojileri ve gelişmiş ekipmanları, gibi Heidelberg Baskı machinedie kesme makinesi, laminasyon makinesi, otomatik ciltleme makinesi, otomatik montaj makinesi ve böylece. Kalite firmamız kültür, her zamanüretim göre Is09001: 2008 kalite kontrol sistemi.

Our Products
Ürünlerimiz şunlardır: özel kağıt kutusu (kağıt hediye kutusu, kağıt mücevher kutusu, kağıt şarap kutusu, kağıt ayakkabı kutusu, kağıt bekçi kulübesi, kağıt ambalaj kutusu, renk oluklu kutu, karton kutu vb), özel kağıt torba (kağıt hediye çantası, kağıt alışveriş çantası, kraft kağıt torba, kağıt şarap çanta, vb), Kitap Baskı (Ciltli kitap baskı, kapaklı kitap baskı, çocuk kitap baskı, metin kitap baskı, dergi baskı, broşür baskı, katalog baskı, dizüstü bilgisayar, günlüğü), etiketleri asmak, poster baskı, broşür baskı, kart baskı ve diğer kağıt ambalaj baskı hizmetleri.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin